ظرف غذای کودک دوطبقه کارا

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.


New product

0 ریال tax excl.

افزودن به لیست دلخواه

This product is no longer in stock

کشور ایران
جنس بدنه پلاستیک
وزن 50 گرم
کاربرد جهت نگهداری و حمل مواد غذایی
مناسب یرای کودکان و دانش آموزان
مناسب برای قابلیت گذاشتن در ماکرویو
سایر توضیحات قابل شستن با دست و ماشین ظرفشویی

شما هم مثل تمام پدر و مادرها فرزندتان را دوست دارید. این حس چیزی نیست که بتوان از آن گذشت. دوست دارید تمام نیازها و خواسته‌هایش را به بهترین وجه ممکن برآورده کنید. وقتی کودک‌تان می‌خواهد به مدرسه برود، دوست دارید غذایی که مورد علاقه‌اش است را نوش جان کند، نه وعده غذایی مدرسه. تنها راهی که می‌توانید برای چنین کاری انجام دهید استفاده از ظرف غذایی مثل این است؛ ظرف غذایی که ظاهری مناسب برای کودک داشته باشد و بتواند جذب‌اش کند.
 رنگ این ظرف مثل اسباب‌بازی‌های کودک شاد و خالص است. البته جنس‌اش هم مثل اکثر اسباب‌بازی‌ها پلاستیک است تا وزن کیف زیاد نشود و کودک به زحمت نیافتد. جنس پلاستیک این ظرف را می‌توان بدون زحمت در مایکروفر قرار داد؛ بنابراین فرزندتان می‌تواند بقیه‌ی غذایش را در ظرف خودش بریزد تا هروقت دوست داشت تمام‌اش کند. یک قاشق و چنگال کوچولو هم در ظرف وجود دارد که به راحتی در دست کودک جای می‌گیرد. 
اگر دوست دارید فرزندتان غذایش را به طور کامل میل کند، می‌توانید از غذایی که دوست دارد را برایش بپزید. البته بهتر است پخت غذا به صورتی باشد که تمام مواد مغذی به بدن‌اش برسد؛ آن هم در غذایی که دوست‌اش دارد.

نوشتن نقد و نظر

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: