روان نویس ژله ای زبرا ساراسا نوک 0.7

با خرید این محصول شما می توانید تا 8000 امتیاز وفاداری. سبد شما در مجموع 8000 امتیاز وفاداری که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود به ارزش 1,600 ریال.


011281

New product

80,000 ریال tax excl.

افزودن به لیست دلخواه

This product is no longer in stock

کشور ژاپن
جنس جوهر ژله ای
جنس بدنه پلاستیک شفاف
ضخامت نوک 0.7 میلیمتر
کاربرد نوشتن آسان و راحت
کاربرد روزمره
جنس نوک ساچمه ای

روان نویس ژله ای ساراسا زبرا
وقتی صحبت از روان نویس ژله ای است نام ساراسا همچون نگینی می درخشد .
شرکت ژاپنی زبرا سالهاست اقدام به تولید روان نویس های ساراسا کرده است.
روان نویس های ساراسا سالهاست در عرصه این ژانر از روان نویس ها یکه تازی میکند و کیفیت خود را به مشتریان ثابت کرده است، بین محصلین و دانش جویان دهه شصت کمتر کسی است که از این روان نویس ها استفاده نکرده باشد
در ابتدا تنها مصرف این روان نویس ها استفاده نوشتاری بود تا این که بحث رنگ آمیزی بزرگسالان پیش آمد و کتابهای رنگ آمیزی بزرگسالان باب شد، عملکرد این روان نویس ها در رنگ کردن کتابهای رنگ آمیزی بزرگسالان بسیار عالی بود و به همین دلیل طیف رنگی این روان نویسها کم کم افزایش پیدا کرد و از دو به پنج و سپس به بیست رنگ رسید، کار به همین جا ختم نشد و امسال شرکت ژاپنی زبرا علاوه بر رنگهای کلاسیک اقدام به تولید پنج رنگ نئون نمود و انتظار می رود زبرا به دنباله روی از برادر خود پایلوت رنگهای پاستلی سری ساراسا را هم تولید و روانه بازار کند.
رقابت تنگاتنگ بین روان نویس های سری جی 2 پایلوت و زبرای ساراسا همچنان باقیست و این دو برند سایه به سایه هم در تولید روان نویس های ژله ای حرکت می کنند.
زبرا / Zebra
زبرا یک شرکت تولید لوازم تحریر ژاپنی است که آغاز به کار و ثبت نام تجاری آن در ایالت نیویورک آمریکا انجام شد.
زبرا به تولید و عرضه انواع خودکار، روان نویس و مداد مکانیکی شهرت دارد.
روان نویس های ژله ای ساراسا با تنوع رنگی بالا و ضخامت نوک پنج و هفت دهم از معروفترین تولیدات این شرکت ژاپنی است.
محصولات زبرا نسبت به برندهای دیگر ارزان قیمت ولی با کیفیت هستند و رقابت با شرکت زبرا برای باقی برندها کار آسانی نیست، تنوع بالا در تولید انواع مداد مکانیکی « اتود» و خودکارهای ارزان قیمت و قیمت میانه باعث شده تا این برند ژاپنی در سراسر جهان جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص دهد.

نوشتن نقد و نظر

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: