PrestaShop

ماژیک علامت گذاری There are 6 products.

 • 100,000 ریال Out of stock
  100,000 ریال

  ماژیک علامتگذار "مپد" مدل "Mini" با طراحی منحصر به فرد خود مناسب برای دانش‌آموزان در تمام سنین است. با توجه به سایز کوچک این ماژیک‌ها فضای زیادی را اشغال نمی‌کند حتی اندازه آن متناسب با کوچکترین جیب است و می‌تواند همیشه همراه شما باشد. با توجه به زاویه‌ای که این ماژیک را دست می‌گیرید خطوط با پهنای 0.1 تا 0.5 میلی متر...

  Out of stock
 • 70,000 ریال Out of stock
  70,000 ریال

  یکی از راه های موثر برای حفظ مطالب درسی کشیدن ماژیک علامت‌گذار برروی خطوط درسی است. حال آنکه باید رنگ ماژیک به گونه‌ای باشد که در هنگام مطالعه، مطالب را به درستی ببینید تا در ذهنتان ثبت شوند. ماژیک علامتگذارمحصولی است بی نظیر از برند مپد که قابل استفاده برای انواع کاغذهای استاندارد، کپی و فکس است. در ساخت مخزن این ماژیک از مواد ضد تبخیر پلی...

  Out of stock
 • 105,000 ریال Out of stock
  105,000 ریال

  یکی از راه های موثر برای حفظ مطالب درسی کشیدن ماژیک علامت‌گذار برروی خطوط درسی است. حال آنکه باید رنگ ماژیک به گونه‌ای باشد که در هنگام مطالعه، مطالب را به درستی ببینید تا در ذهنتان ثبت شوند. ماژیک علامتگذارمحصولی است بی نظیر از برند مپد که قابل استفاده برای انواع کاغذهای استاندارد، کپی و فکس است.

  Out of stock
 • 105,000 ریال Out of stock
  105,000 ریال

  اغلب ما عادت داريم در هنگام مطالعه زير نکات جذاب يا مهم متن پيش روي خود خط بکشيم. اين کار موجب به خاطر سپردن بهتر آن نکته و يا پيدا کردن سريع‌تر آن در مواقع ضروري مي‌شود. در چنين شرايطي اگر شخصي علاقه‌مند به دنياي شگفت‌انگيز رنگ‌ها باشد، مي‌تواند از ماژيک‌هاي علامت‌گذار «مپد»  استفاده کند.

  Out of stock
 • 120,000 ریال Out of stock
  120,000 ریال

   بدنه‌‌ی این ماژیک به دلیل پهن بودن و زاویه داشتن، به راحتی در دست شما جای می‌گیرد و می‌توانید آن را به آسانی کنترل کنید. نوک تخت فیبری این ماژیک به شما این امکان را می‌دهد تا با قطرهای گوناگون روی کاغذ علامت‌گذاری کنید.

  Out of stock
 • 40,000 ریال Out of stock
  40,000 ریال

  اغلب ما عادت داريم در هنگام مطالعه زير نکات جذاب يا مهم متن پيش روي خود خط بکشيم. اين کار موجب به خاطر سپردن بهتر آن نکته و يا پيدا کردن سريع‌تر آن در مواقع ضروري مي‌شود. در چنين شرايطي اگر شخصي علاقه‌مند به دنياي شگفت‌انگيز رنگ‌ها باشد، مي‌تواند از ماژيک‌هاي علامت‌گذار «پنتر»  استفاده کند.

  Out of stock
Showing 1 - 6 of 6 items