پاستل 12 کوییلو Quilo 12

با خرید این محصول شما می توانید تا 15000 امتیاز وفاداری. سبد شما در مجموع 15000 امتیاز وفاداری که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود به ارزش 3,000 ریال.


011935

New product

150,000 ریال tax excl.

افزودن به لیست دلخواه

This product is no longer in stock

فرم سطح مقطع شش ضلعی
تعداد در هر بسته 12عدد
ویژگی ها - غیر سمی و ایمن برای استفاده کودکان - با رنگ‌های زنده و شفاف - دارای طراحی ارگونومیک شش‌ضلعی، برای کاربرد آسان و بدون خستگی - طول پاستل: 75 میلی‌متر

با پاستل روغنی 12 رنگ «کوییلو» (Quilo) خیالتان راحت است که دست کودکتان نه‌تنها کثیف که دچار حساسیت‌های پوستی هم نمی‌شود. طراحی هر 24 پاستل این بسته به شکلی است کودک بتواند مدت‌های زیادی بدون خستگی با آن نقاشی و یک اثر هنری زنده و شاداب خلق کند. این محصول کوییلو از مواد غیر سمی و ایمن برای کودکان ساخته شده است و به‌این‌ترتیب باعث ایجاد حساسیت و بیماری نخواهد شد. هر 12 پاستیل روغنی کوییلو به شکل شش‌ضلعی طراحی شده‌اند‌ و مانند هر نوشت‌افزار شش‌ضلعی دیگری ارگونومیک هستند. منظور از ارگونومیک‌بودن، طراحی شده بر اساس آناتومی و ساختار دست انسان است. این ویژگی باعث می‌شود که انگشتان کودک در راحت‌ترین وضعیت ممکن روی بدنه‌ی ماژیک‌ها قرار بگیرند و او بتواند مدت‌های طولانی بدون احساس خستگی نقاشی کند. روی این بدنه‌ی خوش‌دست، پوششی کاغذی قرار گرفته است که از تماس مستقیم پاستل با دست و درنتیجه رنگی‌شدن آن جلوگیری می‌کند. همچنین این پوشش مانع برخورد پاستل‌ها و رنگی‌شدنشان می‌شود. 12 رنگ پاستل کوییلو زنده و شفاف هستند و به نقاشی کودک، جلوه‌ای شاداب و پرانرژی می‌دهند. پاستل‌های خوش‌دست کوییلو می‌توانند کودک را مدت‌ها با نقاشی سرگرم کنند. این پاستل‌ها بدون اینکه خطری برای سلامت کودک ایجاد یا دست‌هایش را کثیف کنند، نقاشی او را به اثر هنری خلاقانه و جذابی تبدیل می‌کنند.

نوشتن نقد و نظر

3 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: