مداد نوکی 0/7 زبرا جانمی Zebra Janmee

با خرید این محصول شما می توانید تا 16000 امتیاز وفاداری. سبد شما در مجموع 16000 امتیاز وفاداری که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود به ارزش 3,200 ریال.


011018

New product

160,000 ریال tax excl.

افزودن به لیست دلخواه

This product is no longer in stock

کشور ژاپن
جنس بدنه پلاستیک شفاف
ضخامت نوک 0.7 میلیمتر
طول بدنه 140 میلیمتر
وزن 10 گرم
پاکن دارد
ویژگی ها - دارای بدنه‌ی شفاف پلاستیکی - دارای گیره برای حمل در جیب - با پوشش لاستیکی در محل قرارگرفتن انگشتان، برای کاربرد آسان و بدون خستگی

«مداد نوکی 0.7 میلی‌متری زبرا مدل Janmee» نوشت‌افزاری است خوش‌دست برای کسانی که در طول روز مدت زیادی به نوشتن مشغول‌اند. این مداد نوکی با رنگ‌های دوست‌داشتنی و شادش، نوشتن را برای شما جذاب‌تر می‌کند. «جانمی» را می‌توانید همیشه همراهتان داشته باشید و از نوشتن با آن خسته نشوید. مداد نوکی 0.7 میلی‌متری زبرا مدل Janmee بدنه‌ای پلاستیکی و شفاف دارد. این بدنه تنها 10 گرم وزن دارد و به‌همین‌دلیل حین نوشتن، فشار زیادی به مچ دست وارد نمی‌کند. محل قرارگرفتن انگشتان در این محصول «Zebra» با لاستیک پوشانده شده است. این لاستیک باعث کم‌شدن فشار واردشده به انگشتان حین نوشتن می‌شود. نتیجه‌ی ترکیب این دو ویژگی، یعنی وزن کم و نرم‌بودن محل قرارگرفتن انگشتان، چیزی نیست به‌جز یک نوشت‌افزار خوش‌دست که می‌توان ساعت‌ها بدون خستگی با آن نوشت. گیره‌ی روی بدنه‌ی مداد نوکی 0.7 میلی‌متری زبرا مدل Janmee آن را به جیب شما وصل می‌کند تا بتوانید هرجایی که هستید، با مداد نوکی محبوبتان بنویسید. پاک‌کن کوچکی که زیر درپوش انتهایی این نوشت‌افزار تعبیه شده است، امکان پاک‌کردن سریع اشتباهات کوچک را برایتان فراهم می‌کند. به‌این‌ترتیب می‌توانید به‌سرعت و بدون اتلاف وقت زیاد، اشتباهاتتان را تصحیح کنید. با مداد نوکی 0.7 میلی‌متری زبرا مدل Janmee به‌راحتی از عهده‌ی انجام حجم زیادی از کارهای نوشتاری خود برمی‌آیید. این مدادنوکی همراهی وفادار است و شما را حین نوشتن خسته نمی‌کند تا از این کار لذت بیشتری ببرید.

نوشتن نقد و نظر

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: