مداد نوکی 0.5 استدلر مدل Triplus

با خرید این محصول شما می توانید تا 27000 امتیاز وفاداری. سبد شما در مجموع 27000 امتیاز وفاداری که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود به ارزش 5,400 ریال.


012042

New product

270,000 ریال tax excl.

افزودن به لیست دلخواه

This product is no longer in stock

کشور آلمان
جنس بدنه پلاستیک
ضخامت نوک 0.5 میلیمتر
طول بدنه 148 میلیمتر
وزن 12 گرم
پاکن دارد به صورت چرخشی
سایر ویژگی ها - دارای گیره‌ی فلزی با پوشش کروم برای حمل در جیب - با طراحی ارگونومیک جهت استفاده‌ی آسان و بدون خستگی - با قابلیت پنهان کردن کامل نوک داخل بدنه
ویژگی ها - با قابلیت به داخل کشیدن نوک اضافی در هنگام نوشتن - مناسب نوک با درجه‌ی سختی B - دارای پاک‌کن بدون PVC و بدون لاتکس، با مکانیزم چرخشی (با قطر 0.6 سانتی‌متر و طول 1.5 سانتی‌متر)

پاک‌کن قرارگرفته در بخش انتهایی مداد نوکی «triplus micro 774» شرکت استدلر با پیچ‌دادن بخش انتهایی بالا و پایین می‌رود. این ویژگی شاید چندان کاربردی نباشد؛ اما کمک می‌کند تا پاک‌کن مداد نوکی خراب نشود و بتوانید از تمام آن استفاده کنید. علاوه‌براین قسمت نوک هم در این مداد نوکی قابل‌جمع‌شدن است. این ویژگی در جهت سالم‌ماندن سری مداد نوکی بسیار کاربردی است. علاوه‌براین مانع از این می‌شود که نوک تیز مداد نوکی‌تان باعث آسیب‌رساندن به دیگر لوازمتان شود. این مداد در هنگام کارکردن بسیار راحت است و در کوتاه‌مدت باعث خستگی دستان نویسنده نمی‌شود. علاوه‌بر این‌ها مداد نوکی triplus micro 774 به لطف تهیه‌نشدن از مواد سمی با محیط زیست سازگار است. برای استفاده از پاک‌کن مداد نوکی triplus micro 774 کافی است انتهای آن را بپیچانید. برای محافظت از نوک این مداد نوکی باید دکمه‌ی انتهایی آن را فشار دهید و نوک آن را روی سطح میز و به‌آرامی بفشارید. نوک به داخل بدنه فرومی‌رود تا مانع از آسیب‌دیدگی‌اش شود. همان‌طور که گفتیم، این مداد نوکی پس از استفاده‌ی طولانی هم‌ دست شما را خسته نمی‌کند. دلیل این موضوع فرم مثلثی سطح مقطع آن است. به‌این ترتیب در هنگام نوشتن، بدنه به‌طور کامل به انگشتان می‌چسبد و مانع از لیزخوردن و خستگی می‌شود. طبق اعلام شرکت استدلر مداد نوکی triplus micro 774 بدون استفاده از ماده‌ی PVC ساخته شده است. همچنین برای ساخت پاک‌کن انتهایی‌اش از لاتکس استفاده نشده است. استدلر triplus micro 774 یک مداد نوکی مکانیکی است که به بدنه‌ای با فرم سطح مقطع مثلثی مجهز شده است. نوک این مداد نوکی با رنگ کروم پوشانده شده و از قابلیت جمع‌شدن در داخل بدنه برخوردار است؛ ازاین‌رو به‌راحتی می‌توانید آن را داخل جیبتان نگهداری کنید، بدون اینکه باعث پاره‌شدن آستر کت‌تان شود. در ساخت این مداد نوکی از ماده PVC و لاتکس استفاده نشده و برای استفاده از آن باید از نوک‌های نوع B استفاده کنید.

نوشتن نقد و نظر

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: