مداد نوکی 0.5 میلی متری اونر مدل طرح دار

با خرید این محصول شما می توانید تا 11000 امتیاز وفاداری. سبد شما در مجموع 11000 امتیاز وفاداری که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود به ارزش 2,200 ریال.


010704

New product

مداد نوکی اونر مدل طرح دار به دلیل طراحی زیبا و ارگونومیک، از بین نبردن تمرکز در حین کار و قابلیت حمل آسان، نوشت افزاری است مناسب همه افرادی که روزانه از مدادنوکی استفاده بسیاری می کنند.

More details

110,000 ریال tax excl.

افزودن به لیست دلخواه

This product is no longer in stock

استقامت نوک بسیار بالا
جنس بدنه پلاستیکی
ضخامت نوک 0.5 میلی متر
تغذیه نوک فشاری
پاکن دارد
سایر ویژگی ها این مداد نوکی به قدری خوش دست است که میتوان ساعت ها با آن نوشت و آن را به همراه همیشگی تبدیل کرد ، دارای فرورفتگی در محل قرار گرفتن انگشتان

طرفداران طرح های فانتزی و رنگی از نوشتن با مداد نوکی اونر لذت زیادی خواهند برد. البته که زیبایی تنها ویژگی این محصول نیست. این مداد نوکی به قدری خوش دست است که میتوان ساعت ها با آن نوشت و آن را به همراه همیشگی تبدیل کرد. این مداد نوکی دارای بدنه ای با طرح های فانتزی و رنگارگ است. این بدنه از پلاستیک ساخته شده است و سبک است. محل قرار گرفتن انگشتان در این محصول، دارای فرورفتگی است. این فرورفتگی از وارد شدن فشار به انگشتان جلوگیری می کند. وزن سبک و طراحی ارگونومیک محل قرار گرفتن انگشتان امکان استفاده طولانی مدت و بدون خستگی را فراهم میکند. 

نوشتن نقد و نظر

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: