گواش 6 رنگ آریا

با خرید این محصول شما می توانید تا 14000 امتیاز وفاداری. سبد شما در مجموع 14000 امتیاز وفاداری که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود به ارزش 2,800 ریال.


010046

New product

گواش آریا Arya داری 6رنگ مجزا خوشرنگ وشفاف می باشد. که در صورت تماس  دست کودکان  با این گواش به دلیل غیر سمی بودن آن  خطری برای آنها ندارد.

More details

140,000 ریال tax excl.

افزودن به لیست دلخواه

This product is no longer in stock

وزن 216 گرم
سایر ویژگی ها - به‌همراه یک پالت چهارخانه با جای قلم‌مو و جای آب، یک کاردک پلاستیکی و یک قلم‌مو
دارای قلم مو بله
رنگ بندی دارای 6 رنگ
مخزن دارای 6 مخزن 17 سی سی
مناسب برای دانش آموزان و کودکان جهت رنگ آمیزی

گواش ۶ رنگ آریا محصول با کیفیت ایرانی مناسب استفاده هنرجویان تازه کار و دانش آموزان

ترکیبات گواش ۶ رنگ آریا :

آب ، پارافین ، پلی ال ، رزین امولسیونی ، کربنات کلسیم ، رنگ

جهت استفاده از گواش در صورت لزوم میتوان آن را با آب رقیق کرد.

کسانی  که تمایل دارند وسایل مصرفیشان  تولیدات داخلی باشد می توانند با خیال راحت از این محصول استفاده کنند .چون تولید کشور ایران است .از طرفی دیگر دارای کیفیتی عالی می باشد.

گواش آریا Arya داری 6رنگ مجزا خوشرنگ وشفاف می باشد. که در صورت تماس  دست کودکان  با این گواش به دلیل غیر سمی بودن آن  خطری برای آنها ندارد.گواش 6 رنگ آریا Arya دارای جعبه مکعب مستطیلی است .که در آن علاوه بر 6 بطری پلاستیکی که حاوی گواش است دارای یک قلم مو به همراه یک پالت که دارای پنج جا برای ترکیب کردن رنگها می باشد .همچنین دارای یک کاردک کوچک پلاستیکی نیز می باشد.

از دیگر ویژگیهای این گواش درب  محکم بطریهای پلاستیکی گواش می باشد که بدون نگرانی از ریخته شدن آن می توان به راحتی آن را جابه جا کرد.نقاشی با گواش برای کودک نسبت به مدادرنگی دارای جذابیت بیشتر است . نقاشی باگواش 6 رنگ آریا Arya خسته کننده نیست چون وقتی با کاردک مقداری از گواش را برمیدارد وبا کمی آب مخلوط میکند و آن را با قلم مو میکشد.کاری لذت بخش  است. چون غلظت رنگها را خودش انتخاب می کند.کسانی که کودکشان نسبت به نقاشی علاقه ی کمتری نشان می دهند با انتخاب گواش 6 رنگ آریا Arya می توانند این حس علاقه به نقاشی را در آنها چند برابر کرد. استعداد وتوانایهای آن را بیشتر شکوفا کرد.

البته باید توجه کرد قبل از مصرف گواش 6 رنگ آریا Arya آن را به خوبی باید تکان داد تا رنگ آن یکنواخت بشه بعد از تکان دادن بطری مقداری از رنگ باکاردک برداشته می شود.

نوشتن نقد و نظر

9 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: