کلیربوک 100 برگ قابدار پاپکو

با خرید این محصول شما می توانید تا 44600 امتیاز وفاداری. سبد شما در مجموع 44600 امتیاز وفاداری که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود به ارزش 8,920 ریال.


010185

New product

کلر بوک یا در واقع همان کلیر بوک نام محصولی است برای بایگانی برگه ها و کاغذهایی که بتوان آنها را به راحتی و بصورت مرتب در اختیار داشت همه‌ی افراد به نوعی با کاغذهای A4 پرینت شده سر و کار دارند. این کاغذها اکثراً حاوی اطلاعات مهمی هستند، به همین دلیل بایگانی، جمع‌آوری و نگه‌داری از این کاغذها امری بسیار مهم است. اولین گام برای تمیز نگه داشتن این کاغذها، قرار دادن آن‌ها در کاورهای پلاستیکی است.

More details

446,000 ریال tax excl.

افزودن به لیست دلخواه

This product is no longer in stock

ابعاد : 315*242 میلیمتر
جنس بدنه پلاستیکی مات
وزن 1230 گرم
کاربرد نگهداری اوراق، اسناد و قراردادهای مهم، بریده جراید، مجله، تصاویر و گواهینامه،
رنگ بندی 6 رنگ مات
مناسب برای شرکتها، وزارتخانه ها و سازمانها به منظور ارائه گزارش

درباره پاپکو

شرکت تولیدی و صنعتی پارسا پلاستیک با نام تجاری پاپکو در سال 1363 با توجه به نیاز اقشار فرهنگی جامعه به منظور مدیریت اسناد و مدارک علمی و آموزشی و با هدف تولید انواع لوازم التحریر اداری، سمیناری، مدیریتی و دانشجویی تاسیس گردید.

پاپکو با سرلوحه قراردادن کیفیت عالی، قیمت مناسب و رضایت مشتری هم اکنون به عنوان یکی از تولید کنندگان مورد اعتماد ایرانی در میان سازمانها، وزارتخانه ها، شرکت ها و مراکز علمی و فرهنگی به شمار آمده و از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد.

نوشتن نقد و نظر

15 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: